5 (100%) 1 vote

Aké dámske oblečenie si dokúpiť do letného šatníka?

Voľné oblečenie, príjemné chladivé materiály – tohto sme sa nemohli dočkať. Leto je snáď najobľúbenejšie ročné obdobie a mnohé z vás tomuto ročnému obdobiu už pomaly, ale isto prispôsobujú svoj šatník.

Aké dámske oblečenie by ste si ale mali dokúpiť do letného šatníka? Rozhodne toto!

Sukne

 

Mnohé ženy nosievajú sukne len v lete, ale treba si uvedomiť, že sukne sú univerzálny kúsok na všetky ročné obdobia. Ak rady nosievate sukne najmä v lete, odporúčame vám dokúpiť si nové sukne. Džínsové minisukne, či dlhé volánové sukne by nemali chýbať v letnom šatníku.

Ak máte stanovený pracovný dress code, odporúčame púzdrové sukne a k nim zladiť štýlovú blúzku so sakom.

Ak ste tak trošku rebelka, odporúčame aj kožené, či koženkové vybíjané sukne.

Šaty

Druhým najvyužívanejším oblečením v lete sú šaty. Dlhé letné šaty, či krátke v áčkovom strihu z kvalitného jemného materiálu sú dobrým oblečením do letných horúčav. Odporúčame vám preto k šatám, čo máte v šatníku, kúpiť letné šaty. Odporúčame kvetované, ale aj jednofarebné. Kvety sú obľúbeným vzorom všetkých žien rôznych vekových kategórií, preto si kúpte okrem jednofarebných šiat aj kvetované šaty.

V lete oceníte aj ľanové, či maxi šaty z príjemného polyesteru.

Džínsové kraťasy

 

Univerzálny kúsok, ktorý môžete nosiť na nákupy do mesta, ale aj na stretnutia s kamarátkami, či na výlety. Kvalitná rifľovina sa poddá, takže sa nemusíte báť, že kraťasy budú tvrdé, neprispôsobivé.

Odporúčame ich nosiť ku krátkym tričkám, k tielkam, ale aj k pekným blúzkam s krátkym rukávom. Hodia sa vám k nim aj skvelé gladiátorky, ale aj moderné slip on tenisky.

Džínsové kraťasy budú obľúbeným kúskom na niekoľko sezón, preto sa oplatí investovať aspoň do dvoch džínsových kraťasov – do svetlomodrých a do tmavomodrých.

Pripravte sa na leto a kúpte si nové štýlové sukne, letné šaty a obľúbené džínsové kraťasy z kvalitnej rifľoviny.