5 (100%) 1 vote

Chcete si kúpiť nové šperky? Týmto dajte šancu!

 

Každá žena sa chce parádiť. Okrem moderného oblečenia sa snaží vyberať si také šperky, ktoré sú trendy, štýlové, nadčasové a hlavne ľahko kombinovateľné. Šperky dotvárajú outfit a zvýrazňujú krásu ženy, preto by žiadna žena nimi nemala pohŕdať.

 

Ak ste si dávno do vašej šperkovnice nekúpili nové šperky, poradíme vám, aké šperky si kúpiť.

 

Brošne

 

Práve tento šperk mnohé ženy odmietajú práve kvôli tomu, lebo si myslia, že sa jedná skôr o šperk vhodný pre ženy v zrelšom veku. Brošne sú ale vhodné aj pre mladšie ženy a nosievajú ich predovšetkým tie, ktorým nie je cudzí elegantný štýl obliekania v podobe kostýmov, blúzok, sukní. Ozdobné brošne rôznych tvarov a v rôznych prevedeniach ozvláštnia každý outfit, preto si ich zaobstarajte vo väčšom množstve.

 

Strieborné prívesky

 

Ak nosíte striebornú retiazku na krku a chceli by ste si ju ozvláštniť, kúpte si nové strieborné prívesky. Rôzne motívy, vzory – nebojte sa experimentovať, nakoľko práve pri príveskoch z najobľúbenejšieho materiálu si to dovoliť môžete.

Odporúčame kúpiť prívesok v tvare srdiečka, ruže, krížik, či srdiečko so zirkónom.

Inšpirujte sa motívmi, ktoré máte na oblečení, ktoré máte rady a uvidíte, že sa vám podarí do svojej kvalitnej drevenej šperkovnice kúpiť kvalitné strieborné prívesky.

 

Náušnice z riečnej perly

 

Jemné, minimalistické a pritom tak krásne – aj takto by sme mohli charakterizovať náušnice z riečnej perly. Môžete ich nosiť k džínsom a bavlneným topom, ale môžete si ich dať aj k elegantným šatám a elegantným dámskym sakám.

 

Jednoduché prevedenie a luxusný vzhľad robia z týchto náušníc dominantný šperk v šperkovnici a ak ich ešte nemáte, zaobstarajte si ich. Sú nositeľné roky, čo určite oceníte, ak ste ten typ ženy, ktorá radšej investuje do nadčasových šperkov ako do lacnej bižutérie, ktorá má krátku životnosť.

Sú vhodné pre mladé ženy, ale aj pre ženy v zrelšom veku.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor:  L Julia  / Shutterstock.com