Rate this post

Nechce sa Vám riešiť čo a ako spárujete? Aký bude Váš vrchný a spodný diel oblečenia? Stavte na overal a uvidíte, že do dvoch minút budete odchádzať z domu. Vyberte si tie, ktoré dokonale sadnú Vašej postave.

Overaly – po ktorom by ste mali siahnuť?

V prípade overalu hrá veľkú rolu nielen materiál, ale aj strih. Pokiaľ by ste chceli zakjryť nedostatky, vyberajte také látky, ktoré splývajú a nepriľahnú na každý záhyb. Čo je ale dôležité, musí Vám dokonale sadnúť.

Dôležitá je ale výška pásu. Ak máte plnší stred tela, nemusí Vám lichotiť strih v páse a vyššie. Naopak, odporúčali by sme Vám také kúsky, ktoré majú pás naznačený o niečo nižšie. Ten by nemal byť sťažený. Ideálny je napríklad s pružnou gumou, ktorý je zakončený šnúrkami, prípadne prekrytý látkou a ten potom pripomína falošný pásik. Momentálne sa nosia širšie strihy.

Štýlový dámsky overal
 dámsky overaldámsky overal

A čo je teraz trendy?

Keď sa povie „overal“, predstavíte si klasiku a tento kúsok nájdete v mnohých prevedeniach. Hitom tejto letnej sezóny je overal s odhalenými ramenami, výraznou potlačou, výraznými farbami, detailmi uzlov, ale aj také, ktoré napodobňujú pyžamový strih. Neostaňte prekvapený ani vtedy ak nájdete v obchodoch kúsky, ktoré majú dvojitý top, kedy vrchná časť topu odstáva od tela. Strih, ktorý pripomína maxi šaty, teda má ultra široké nohavice je takisto IN.

Štýlový dámsky overal

Na akú príležitosť sú overaly vhodné?

V dnešnej modernej dobe, kedy sa nosí takmer čokoľvek, môžeme povedať, že overaly sa dajú nosiť na každú príležitosť a udalosť. Ak by ste chceli nosiť overal do práce alebo na nákupy, tak zvoľte džínsový overal. Pre slávnostnú chvíľu existuje tomu zodpovedajúci štýl. V každom prípade sú overaly ženským prvkom. S čiernym overalom, malou kabelkou, krásnym žiarivým náramkom bude každá žena v centre pozornosti na akejkoľvek párty.Overaly môže nosiť ktokoľvek, všetko je to len o tom správnom výbere.

Nosíte overaly? Podeľte sa s nami o tom v komentári