Rate this post

Nestačí uvažovať o tom, kam sa vyberiete na dovolenku. Asi rovnako dôležité je uvažovať o tom, čo si tam so sebou zoberiete. Základom sú však kvalitné dámske plavky, ktoré len tak ľahko nezničí chlór z hotelového bazéna a najmä, nechceli by ste, aby vybledli na slnku. Kupujte tie najlepšie dámske plavky.

Aké by mali byť dámske plavky

Dôležité je, aby boli plavky z takých materiálov, v ktorých sa vysoké teploty znášajú oveľa lepšie. Pripravte si všetko potrebné, čo Vám pomôže prežiť dokonalú dovolenku. Získajte tak neprehliadnuteľný bohémsky vzhľad. Už teraz nájdete ten najlepší výber plaviek.

dámske plavky

Na večernú prechádzku po pláži si zoberte dámske šaty, ale nezabudnite ani na náhradné dámske plavky. Je na vás, čo preferujte, ale pri celých plavkách sú v obľube nariasenia, pomôžu zamaskovať drobné nedostatky a pridajú viac zdravého sebavedomia.

Zabudnite na bikiny, pláž ovládne dômyselný dizajn, ktorý podporí ženské krivky. Plavky zdobia priestrihy, šnúrovanie a grafické potlače.

Štýlové dámske plavky
dámske plavky  dámske plavky

A čo docielite správnymi strihmi?

Ak máte postavu „presýpacích hodín“, tak máte vyhraté, pretože Vám pristane takmer každý strih plaviek. Potom je už stačí pozerať na vek, štýl a typ plaviek. Docielite najmä to, že Vaše brucho bude opticky menšie , ak zvolíte čiernu farbu. Ak si vyberiete správny strih nohavičiek, teda pás bude vyšší, docielite to,  že to zakryje brucho. Drobný vzor nezvýrazni tukové vankúšiky. Tankini bruško zakryjú.

A čo ak máte väčší zadok? Vtedy voľte tmavé farby, vyšší strih nohavičiek, jednodielny typ plaviek, rafinované strihy a najmä zvislé farebné členenie, to zoštíhľuje.

Ak máte útle boky, tak máte dokonalú príležitosť na vybláznenie. Zdobenie, vzory a aplikácie, tak to sa smie. Nepohŕdajte ani volánikmi, mašľami a ozdobnými detailmi v oblasti bokov. To dotvorí pekný efekt a takisto výrazné farby a vzory nohavičiek sa budú okoliu páčiť.

Štýlové dámske plavky
 

 

Ak máte väčšie prsia, tak si kupujte podprsenku s výstužami, kosticami a širšími ramienkami. Dôležité je to, že košíčky by mali správne držať pod prsiami. Aj obojkový strih podprsenky vyzerá pekne.

AK sú Vaše prsia menšie, v tom prípade voľte volániky, vrstvenie a riasenie na podprsenke a aj svetlé farby y neboli zlou voľbou.

Aké strihy plaviek nosíte Vy? Zanechajte nám komentár!