5 (100%) 1 vote

Hľadáte pohodlnú dámsku obuv na leto? Našli sme ju za vás!

 

Šaty, krátke džínsy, mini sukne, tielká – aj toto patrí k obľúbeným dámskym letným kúskom. V lete máme možnosť skúšať rôzne kombinácie outfitov, pričom budeme mať na sebe najmenej vrstiev. V letných mesiacoch si ale môžeme dovoliť nosiť aj väčší výber obuvi. Zima je charakteristická čižmami, no v lete si môžeme dovoliť nosiť okrem šľapiek aj inú obuv.

Ktorú dámsku obuv vynosíte v lete? Okrem šľapiek a sandál vynosíte aj túto obuv.

Hľadáte pohodlnú dámsku obuv na leto

Dámske poltopánky

 

Ak to váš zamestnávateľ vyžaduje, resp. máte kancelársku prácu, nemôžete si dovoliť dámske tenisky. K elegantným sakám, nohaviciam a blúzkach sa vám budú hodiť štýlové poltopánky. Poltopánky sú vhodná obuv do práce, pretože sú pohodlné, vzdušné, no zároveň elegantné. Odporúčame vám siahať výhradne po kožených poltopánkach alebo poltopánkach z kvalitného ekosemišu. Čo sa týka farby, uprednostňujte neutrálne prevedenie – sivé, biele, čierne, béžové, hnedé. Ak chcete farby, tak tieto – púdrovú, kaki zelenú, tmavomodrú.

Pri poltopánkach si všímajte predovšetkým kvalitu podrážky, nakoľko väčšina dostupných poltopánok má tenkú podrážku.

K čomu teda nosiť tieto topánky? Rozhodne k obtiahnutým trojštvrťovým nohaviciam a voľnému tielku, k elegantnej púzdrovej sukni a krátkej blúzke, alebo aj k dámskym overalom.

Hľadáte pohodlnú dámsku obuv na leto? Našli sme ju za vás!

Dámske tenisky

 

Dámy, ktoré preferujú pohodlný ležérny štýl, radšej nosia skôr dámske tenisky. Trendy dámske tenisky už nie sú účelovou obuvou. Dnes ich môžeme kombinovať nielen so športovým oblečením, ale môžeme si ich dávať aj k sukniam, či šatám. Kombinujte teplákovú sukňu s teniskami, alebo si dajte pohodlné boyfriend bavlnené šaty. Dámske tenisky sú univerzálna obuv a čoraz viac žien ich preferuje aj v letných mesiacoch.

Tenisky oceníte aj na letnej dovolenke. Ak plánujete fakultatívne výlety, oceníte pevnú a pohodlnú obuv.