5 (100%) 1 vote

Jednoduché tipy a triky, ako schudnúť do leta

 

Každá žena túži po dokonalej postave, dokonalých krivkách. Častokrát sa ženy vyhovárajú práve na genetiku, pričom genetika vôbec nezohráva dôležitú úlohu. Kilá, s ktorými nie ste spokojná, nemáte vinou genetiky, ale vinou nevhodného stravovania.

Ako ale schudnúť do leta? Poradíme vám jednoduché tipy a triky.

Začnite doma cvičiť

Odporúčame vám kúpiť si cvičiacu protišmykovú gumovú podložku a posilňovacie gumy na nohy a ruky. Práve tieto pomôcky, ktoré sú lacné, vám pomôžu schudnúť do leta. Skúste si vytvoriť, alebo nájsť cviky na ruky, brucho, nohy, či chrbát a skúste cvičiť aspoň trikrát za týždeň po jednej hodine. Ruské otočky, skracovačky, ale aj bulharské drepy vám pomôžu spevniť celé telo, najmä rizikové partie. Skúste okrem týchto cvikov množstvo iných a uvidíte, že sa vám podarí schudnúť do leta.

Odporúčame vám obliecť si moderné fitness oblečenie, ktoré vás nebude ťahať a v ktorom sa budete cítiť pohodlne aj pri cvičení.

Behávajte alebo sa venujte rýchlej chôdzi

 

Rýchla chôdza a beh sú dobré najmä na spevnenie nôh, čo oceníte, keďže v lete budete nosiť kraťasy, krátke sukne. Odporúčame vám skúsiť behávať, venovať sa rýchlej chôdzi a odporúčame vám skúšať aj vysokohorskú turistiku. S ňou to však moc nepreháňajte, najmä ak nemáte žiadnu, resp. minimálnu kondíciu. Treba začať pozvoľna a potom postupne pridávať.

Pri týchto športových aktivitách vynosíte športové Nebbia tričko. Skvele odvádza pot a hlavne nekúše a neťahá.

Upravte si jedálniček


Zabudnite na pizzu, fast foody a sladené nápoje. Ak máte chuť na sladké, spravte si ovocné smoothie z čerstvého ovocia, ktorého je teraz v obchodoch, ale i na tržniciach dostatok. Úprava jedálnička je nevyhnutná pre chudnutie. Nemusíte počítať kalórie, ale skúste obmedziť slané, mastné a vyprážané jedlá. Obmedzte aj sladené nápoje.