Rate this post

Vianočné sviatky klopú na dvere a mnoho z vás už pomaličky hľadá vhodné darčeky pre svojich blízkych. Pre niektorých členov rodiny nie je problém vybrať darčeky a pre niektorých zase áno.

Ak sa plánujete pustiť do hľadania vhodných darčekov pre svojho partnera, muža, máme pre vás zopár dobrých tipov.

Nový mobil

Veľmi praktickými darčekmi na Vianoce sú práve nové mobily. Nový mobil rozhodne poteší aj vášho partnera. Pri výbere je ale potrebné zohľadniť to, na čo váš partner mobil využíva. Ak je úspešný podnikateľ, nový mobil vyberajte z ponuky Dual SIM mobilov. Jeden telefón a v ňom dve rôzne SIM karty je pre podnikateľov, resp. pre zamestnancov, ktorí majú aj firemné mobilné telefóny veľmi praktické.

Kozmetika na úpravu brady/ na holenie

Ďalším praktickým darčekom je kozmetika na úpravu brady, resp. na holenie. Záleží od toho, či si váš partner pestuje bradu, alebo sa pravidelne holí. Odporúčame siahať po kvalitných BIO kozmetických značkách. Navyše práve pred vianočnými sviatkami je možné kúpiť zvýhodnené sety v krásnom darčekovom balení, takže máte s balením vystarané. Mobily sú vhodné darčeky, ale aj kozmetika určite poteší. Tej nikdy nie je dosť.

Ku kozmetike môžete kúpiť aj náradie na úpravu brady, či holenie. Na úpravu brady odporúčame drevený hrebeň na bradu a zastrihávač brady. Na holenie zase nový holiaci strojček.

Knihy

Knihy k Vianociam jednoducho patria a preto ak váš partner číta, odporúčame kúpiť aj dobré knihy. Žáner prispôsobte samozrejme preferenciám vášho partnera, nie vaším. Pred Vianocami navyše viaceré vydavateľstvá dotlačia obľúbené tituly známych autorov a viacerí autori vydávajú nové knihy.

Zážitkový darček

Aj takýto darček poteší! Čo tak kúpiť partnerovi zoskok padákom, či napríklad kúpiť mu jazdy na luxusných športových autách? Potešiť môžu aj pivné kúpele, či vstupenka na športový zápas obľúbeného športového tímu.

Zdroj obrázka:

Autor: Viktoriia Hnatiuk / Shutterstock.com