Rate this post

Uvažujete, že si váš dámsky šatník doplníte o nové jarné kúsky?

 

Aj keď momentálne ešte máme zimu, ani sa nenazdáme a za pár týždňov tu máme jar. Jar je obdobím, kedy sa príroda prebúdza, všetko razom kvitne.

 

Ak uvažujete nad tým, že by ste si už teraz v predstihu doplnili do vášho jarného šatníka nové kúsky oblečenia, čo všetko by sme vám odporúčali?

 

Jemné blúzky

 

Ak preferujete elegantný štýl, rozhodne vám odporúčame kúpiť si jemné blúzky. Jednofarebné, ale aj vzorované blúzky, ideálne s prírodnými vzormi, vzormi kvetov obohatia váš dámsky jarný šatník a stanú sa vašim verným spoločníkom.

 

Jemné blúzky môžete nosiť pod dámsky vlnený kabát na začiatku jari a pod trenčkot, keď už teploty budú vyššie a zima už bude dávno za nami.

Odporúčame vám kúpiť si blúzky v pastelových farbách. Tie sa priam hodia k jari, keď sa príroda prebúdza.

 

Dlhé šaty

 

Ak nie ste spokojná s bruškom, či bokmi, kúpte si na jar dlhé šaty. Zakryjú nedostatky, sú dostatočne elegantné aj do spoločnosti a svojou vzdušnosťou vám zaručia maximálne pohodlie. Môžete ich nosiť k dámskym workerom, ale vynosíte ich aj k členkovým čižmám.

Dlhé maxišaty s véčkom, či dlhé viskózové šaty do vášho šatníka rozhodne zapasujú. Jarné dni si v nich budete zaručene užívať. Poskytnú vám totiž maximálne pohodlie počas pekných jarných dní.

 

Teplákový kardigán

 

Ak preferujete pohodlný ležérnejší štýl, určite by ste si do jarného šatníka mali kúpiť teplákový kardigán z počesanej teplákoviny. Kvalitný teplákový kardigán, do ktorého sa zaviniete, vás dokonale ochráni pred chladnými ránami a večermi a bude vašim verným spoločníkom pri akýchkoľvek vonkajších aktivitách.

 

Odporúčame kupovať v týchto farbách – kaki zelenej, mentolovej, horčicovej, škoricovej, či napríklad klasickej béžovej, alebo svetlo sivej farbe.

Oceníte najmä také kardigány, ktoré majú vrecká a aj kapucňu.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Svitlana Sokolova  / Shutterstock.com