5 (100%) 2 votes

Vyberáme pre vás kvalitné tonery za rozumné ceny

Ako a kde ešte ušetriť sa pýtame v mnohých situáciách. Je tomu tak aj pri tlači dokumentov. Ak máte doma tlačiareň, poradíme vám, ako nakúpite lacnejšie tonery bez toho, aby utrpela kvalita tlače.

 

Lacné tonery 

Pri výbere nového tonera do tlačiarne mnohých zákazníkov prekvapí jeho cena. Ak kupujete originálny produkt od výrobcu tlačiarní, platíte totiž aj za značku. Ak potrebujete ušetriť, riešením je kúpa alternatívneho, lacnejšieho produktu. Lacné v tomto prípade neznamená menej kvalitné.

Vyberáme pre vás kvalitné tonery za rozumné ceny

Lacné tonery zaručujú porovnateľnú kvalitu tlače. Vyrábajú sa len z nových dielov pri dodržiavaní stanovených medzinárodných noriem ISO. Nemusíte sa preto obávať, že nebudú kompatibilné s vašou tlačiarňou. Rozdielom medzi originálnym a alternatívnym produktom je hlavne v cene a výrobcovi.

 

Ako si brať ten správny toner?

Lacnejšie alternatívne tonery dostanete kúpiť pre všetkých známych výrobcov tlačiarní. Môžete tak kúpiť lacné tonery pre tlačiarne HP, Canon, OKI, Xerox a tiež Samsung. Aby ste našli ten správny, stačí, ak využijete vyhľadávač priamo na stránke predajcu. Do neho zadáte typ vašej tlačiarne. Zobrazí sa vám zoznam vhodných tonerov, z ktorého si vyberiete preferovaný produkt.

Pri kúpe však buďte opatrný. Lacné tonery nakupujte len v e-shope overenom zákazníkmi. Zárukou kvality je aj dĺžka poskytovanej záruky. Mala by byť aspoň 2 roky.

Vyberáme pre vás kvalitné tonery za rozumné ceny

Tonery a cartridge Samsung 

Tlačiarne Samsung sú známe svojou kvalitou. Ak vlastníte niektorú z nich, môžete si vybrať originálne alebo alternatívne cartridge Samsung. Vyberajte podľa typu vášho zariadenia. Môžete si tak kúpiť kvalitné tonery do laserových tlačiarní alebo cartridge Samsung do atramentových tlačiarní. Originálne aj alternatívne tonery a cartridge Samsung nájdete na trhu pre čiernobielu aj farebnú tlač.