5 (100%) 1 vote

Zažiarte v práci v dokonalom outfite

 

Za oknami dominuje sychravé jesenné počasie a práve teraz musíme hľadať vhodné oblečenie, ktoré nás zahreje a zároveň ochráni pred veľkým množstvom zrážok.

Ak pracujete v kancelárskych priestoroch a hľadáte zaujímavé inšpirácie na outfity, vyskúšajte niektorý z týchto outfitov. Zaručene zažiarite!

Zažiarte v práci v dokonalom outfite

Púzdrové sukne, teplé pančuchy, blúzka a teplý kabát

 

Ak preferujete elegantný štýl, odporúčame nosenie púzdrových sukní, ku ktorým zladíte elegantné a hlavne teplé dámske pančuchy. Ako vrchnú vrstvu si zvolíte farebné vzorované, alebo aj jednofarebné blúzky. Aby vám však nebola zima a zároveň chcete vyzerať elegantne, odporúčame vám obliekať si teplý vlnený kabát v neutrálnej farbe a k nemu zladiť elegantnú dámsku kabelku a hlavne teplý vzorovaný šál.

K tomuto outfitu odporúčame vysoké čižmy nad kolená, ideálne z kvalitného semišu, alebo členkové čižmy na podpätku, ideálne zvnútra podšité.

Elegantné nohavice, dámske svetre

 

Ak preferujete skôr menej formálny outfit a záleží vám na pohodlí, skúste nasledujúcu kombináciu. Elegantné nohavice skombinujte s pletenými dámskymi svetrami, ktoré sú hrejivé, ale zároveň nie až tak hrubé. Pri práci v kancelárii je dôležité pohodlie a v hrubých teplých svetroch by to bolo asi náročné docieliť.

Ak vám svetre nevyhovujú, môžete ich nahradiť bavlneným topom, či tenkou blúzkou a na ňu dávať teplý pletený kardigán.

K takémuto outfitu ľahko zladíte kabelky. Odporúčame vám ale také, ktoré sú priestrannejšie a zmestia sa vám do nich aj väčšie dámske peňaženky.

Zažiarte v práci v dokonalom outfite

Ak chcete vyzerať štýlovo a zároveň sa chcete cítiť pohodlne, dajte si záležať na výbere materiálu. Niekedy sa oplatí priplatiť si za kvalitné oblečenie, ktoré nekúše, príjemne vás hreje alebo naopak príjemne vás chladí.

Tieto dve kombinácie oblečenia a doplnkov sú vhodné práve do kancelárskeho prostredia.